Wild Terra Wiki/Sekcja górna

Z Wild Terra Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj
Witajcie na oficjalnej stronie Wikipedii Wild Terra!

Obszernej bazie wiki Wild Terra; napisanej i utrzymywanej przez graczy. Aktualnie utrzymujemy 459 stron (37 artykułów) z 40 użytkownikami, uczestniczącymi do tej pory w tej Wikipedii!

O Wild Terra

Wild Terra jest wieloosobową grą RPG online z otwartym światem. Przetrwanie w dzikiej przyrodzie, zbieranie, polowanie, gromadzenie, rzemiosła, nieograniczone budownictwo, PVP, oblężenia, skarby, a nawet więcej!

Jest to hybryda Action-RPG i Sandbox'a z budynkami, rzemiosłem, gromadzeniem, rolnictwem i elementami przejmowania terenów. W grze nie ma postaci NPC, więc jedynym sposobem na zdobycie czegoś jest stworzenie tego samemu lub kupienie od innych graczy... lub zdobycie tego siłą. Jednak zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma wystarczająco dużo czasu na "życie" w grze, robiąc wszystko samemu, dlatego też wszystkie procesy gry są przyspieszone by uczynić ją troszkę łatwiejszą.

Możemy to także powiedzieć o rozwoju postaci. Rozwijanie postacie do poziomu XX jest bardzo nudne by tylko móc dostać dobry miecz i zacząć walczyć. W grze będą poziomy ale tylko udzielając Ci małej dodatkowej korzyści w walce, a nie całkowitej dominacji.

Przeczytaj więcej...