Wild Terra Wiki

Z Wild Terra Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj
Witajcie na oficjalnej stronie Wikipedii Wild Terra!
Obszernej bazie wiki Wild Terra; napisanej i utrzymywanej przez graczy. Aktualnie utrzymujemy 452 stron (35 artykułów) z 40 użytkownikami, uczestniczącymi do tej pory w tej Wikipedii!
O Wild Terra

Wild Terra jest wieloosobową grą RPG online z otwartym światem. Przetrwanie w dzikiej przyrodzie, zbieranie, polowanie, gromadzenie, rzemiosła, nieograniczone budownictwo, PVP, oblężenia, skarby, a nawet więcej!

Jest to hybryda Action-RPG i Sandbox'a z budynkami, rzemiosłem, gromadzeniem, rolnictwem i elementami przejmowania terenów. W grze nie ma postaci NPC, więc jedynym sposobem na zdobycie czegoś jest stworzenie tego samemu lub kupienie od innych graczy... lub zdobycie tego siłą. Jednak zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma wystarczająco dużo czasu na "życie" w grze, robiąc wszystko samemu, dlatego też wszystkie procesy gry są przyspieszone by uczynić ją troszkę łatwiejszą.

Możemy to także powiedzieć o rozwoju postaci. Rozwijanie postacie do poziomu XX jest bardzo nudne by tylko móc dostać dobry miecz i zacząć walczyć. W grze będą poziomy ale tylko udzielając Ci małej dodatkowej korzyści w walce, a nie całkowitej dominacji.

Przeczytaj więcej...
Video
Wybrane Obrazy
<gallery mode="nolines">

File:SS 1.jpg File:SS 2.jpg File:SS 3.jpg File:SS 4.jpg File:SS 5.jpg File:SS 6.jpg File:SS 7.jpg File:SS 8.jpg File:SS 9.jpg File:SS 10.jpg File:SS 11.jpg File:SS 12.jpg

File:SS 13.jpg
Społeczność Wiki

Aby napisać nowy artykuł, wpisz jego tytuł artykułu w polu poniżej.


Rejestracja

  • Zapraszamy do rejestracji i dołączenia do naszej bazy użytkowników, klikając tutaj.

Nie wiesz gdzie zacząć?

Dodaj treść

  • Jeśli nie jesteś pewien, co zrobić lub jak stworzyć nową stronę, wyszukaj kilka artykułów na ten sam temat i zobacz jak wyglądają. Zawsze można zobaczyć kod źródłowy w wiki i nauczyć się na podstawie tego, co zrobili inni.
Uaktualnienia oraz bieżący klient

Ta infografika 2016 pokazuje podsumowanie roku 2016 oraz co zostało zrobione w ciągu roku. Zapraszamy do pomocy w znalezieniu wad i błędów w grze by moglibyśmy je poprawić. Im szybciej znajdziemy błędy, tym szybciej możemy je naprawić i zaktualizować serwery z nowym klientem.

Powiedz nam o wszystkich znalezionych błedach i gdy to możliwe załącz logi (strona po angielsku).

Bieżący klient gry dostępny jest na stronie steam Early Access Lista uaktualnień wraz ze zmianami dostępna jest na stronie forum w temacie Wiadomości oraz ogłoszeń (strona po angielsku)

Przeczytaj więcej...
Wiadomości i ogłoszenia

Sprawdź nasz najnowszy wywiad w mmorpg.com gdzie omawiamy zmiany wprowadzone w kwietniu 2016!

Grupa FB znajduje się pod linkiem [1]

Oficjalna grupa dyskusyjna [2]

|}